header_image
Advanced Search
we found 0 results
Your search results

Bitcoin ile Ev Satışı Başlıyor

Posted by admin on November 17, 2017
| 0

VIP PROPERTY – UNIVERSAL 21 Yönetim kurulu başkanı Adil YAMAN geçtiğimiz haftalarda sektörde dikkat çektiği Arap sermayesinin azalmaya başlamasından sonra yeni uyarılar yaptı. Hükümetin, gayrimenkul ofislerini ve aldıkları komisyon oranlarını düzenleyen yasa çalışmasından sonra bunun özellikle yabancıların yakındığı “komisyonda kandırılma ve yüksek komisyon alma” şikayetlerini azaltarak yabancı yatırımcının güvenini artıracağına dikkat çeken Adil Yaman çalıştıkları büyük konut projelerinde bitcoin ile satışa başlayacaklarını duyurdu.

Daha önce bunun başka şirketlerce denendiğini ancak network ağlarının kuvvetli olmadıkları için başarılı olunamadığını kaydeden VIP PROPERTY – UNIVERSAL 21 Yönetim Kurulu başkanı, müteahhitlere gelen bitcoin karşılığı faturanın TL olarak kesileceğini, 30’ dan fazla ülkede sahip oldukları geniş acente ağı ve kuvvetli reklam desteği sayesinde ilk etapta çalıştıkları projelerden 3 ayda 50 milyon USD’ lik satış beklediklerini açıkladı. Parayı uluslararası hale getiren bitcoin sayesinde para transferinde sınırların ve sınırlandırmaların kalkacağını, bunun özellikle kendi ülkelerinden dışarı para çıkarmakta sorun yaşayan ve Türkiye’ ye yatırım yapmak isteyen yatırımcıların önünü açacağını kaydetti.

Adil Yaman; sektörde her zaman yeniliklerin öncülüğünü yapan bir şirket olarak özellikle global piyasalardaki hizmet kalitesinin ve çeşitliliğinin ülkemizde de yerleştirilmesine yoğunlaşan bir şirket olarak biz 24/7 çalışmaya devam edeceğiz diyerek sözlerine noktayı koydu.

CONTACT USPlease leave this field empty.